Sejarah Komandan

 Sejarah Komandan

 

    Jun 2004-2008

                   Penolong Pesuruhjaya Bomba Nordin bin Pauzi

 

15 April 2008 - April 2013

Penguasa Kanan Bomba  Norazam bin Khamis

30 April 2013 -10 April 2017  

Penguasa Kanan Bomba Abdul Razak bin Muda

 

 

10 April 2017 hingga kini

Penguasa Kanan Bomba Sobberi bin Basiran


Copyright © 2017 A.B.P.M - AKADEMI BOMBA DAN PENYELAMAT MALAYSIA