Cetak

Sejarah Komandan

 Sejarah Komandan

 

1. Jun 2004-2008

Penolong Pesuruhjaya Bomba Nordin bin Pauzi

 

2. 15 April 2008 - April 2013

Penguasa Kanan Bomba  Norazam bin Khamis

 

3. 30 April 2013 -10 April 2017  

Penguasa Kanan Bomba Abdul Razak bin Muda

 

4. 10 April 2017 - 25 November 2018

Penguasa Kanan Bomba Sobberi bin Basiran

 

5. 26 November 2018 Hingga Kini

Penguasa Kanan Bomba Abdul Khair bin Osman